Język / Language Polish English Deutsch Ukrainian

zaloguj / zarejestruj

Kliknij aby zalogować sę do systemu
lub zarejestrować jeśli nie masz konta.

Tel Infolinia 814 774 774

Służymy pomocą przez całą dobę

Zawieszenie funkcjonowania systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, funkcjonowanie Lubelskiego Roweru Miejskiego zostaje zawieszone do momentu poprawy pogody. W okresie zimowym (od 1 grudnia br.), do dyspozycji użytkowników przekazano 100 jednośladów, które zostały wypożyczone jedynie 65 razy. 

Aktualnie rowery oraz pozostałe komponenty systemu, przechodzą gruntowny przegląd i niezbędne naprawy serwisowe. Czas ich funkcjonowania w okresie zimowym, zależy od warunków pogodowych oraz zainteresowania ofertą. Od połowy listopada br. do dyspozycji użytkowników było 300 jednośladów, z początkiem grudnia br. oferta została zmniejszona do 100. Funkcjonowanie systemu w pełnej flocie planowane jest z początkiem wiosny w 2024 r.

Przypominamy, że w trakcie zakończonego sezonu Lubelski Rower Miejski wypożyczono ponad 152 tys. razy, a liczba jego użytkowników to 21 300 osób, a liczba przejechanych kilometrów to aż 488 412. W samym okresie wakacyjnym, czyli od 24 czerwca do końca sierpnia liczba wypożyczeń przekroczyła 47,8 tys., a z LRM skorzystało ponad 4,7 tys. nowych użytkowników.

Aplikacja mobilna

Apps image Google Play Image App Store Image
Apps image
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KLAUZULA INFORMACYJNA