Język / Language Polish English Deutsch Ukrainian

zaloguj / zarejestruj

Kliknij aby zalogować sę do systemu
lub zarejestrować jeśli nie masz konta.

Tel Infolinia 814 774 774

Służymy pomocą przez całą dobę

15 maja br. wchodzi w życie nowy cennik Lubelskiego Roweru Miejskiego

Informujemy, że 15 maja br. kończy się okres promocyjny w systemie Lubelskiego Roweru Miejskiego i zaczyna obowiązywać cennik podstawowy LRM. Przejazd rowerem będzie płatny, zgodnie z obowiązującym cennikiem. Będą darmowe minuty dla posiadaczy biletów okresowych i zniżki w abonamencie dla posiadaczy Lubelskiej Karty Miejskiej.

Od 15 maja br. w ramach systemu LRM użytkownicy mają dostęp do pakietów abonamentowych 7-, 30- i 90- dniowych. Można wybrać również abonament sezonowy. Dla mieszkańców odprowadzających podatki w Lublinie, którzy posiadają Lubelską Kartę Miejską oraz dla pasażerów komunikacji miejskiej przygotowaliśmy ofertę specjalną. Pobierz nową wersję aplikacji LRM i korzystaj z systemu.

Co zrobić, aby zapłacić mniej za korzystanie z systemu LRM?

Masz ważny bilet okresowy i Lubelską Kartę Miejską

Jeżeli w dniu wypożyczenia roweru posiadasz ważny bilet okresowy komunikacji miejskiej, możesz skorzystać z 30-minutowego przejazdu LRM za darmo.

Jeśli po upływie 30 bezpłatnych minut, chcesz dalej korzystać z roweru i masz ważny znacznik Lubelskiej Karty Miejskiej, możesz kupić minuty w ramach tańszego abonamentu dedykowanego posiadaczom LKM lub opłacić przejazd ze środków zgromadzonych na koncie w ramach dedykowanego cennika. Pamiętaj, że darmowe minuty można wykorzystać wyłącznie w danym dniu i nie przechodzą one na kolejny okres. Niewykorzystane przepadają. Każdego dnia, w którym Twój bilet okresowy jest ważny, otrzymujesz 30 darmowych minut dziennie.

Masz ważny bilet okresowy, ale nie masz Lubelskiej Karty Miejskiej

Jeżeli w dniu wypożyczenia roweru posiadasz ważny bilet okresowy komunikacji miejskiej, możesz skorzystać z 30-minutowego przejazdu LRM za darmo.

Jeśli po upływie 30 bezpłatnych minut, chcesz dalej korzystać z roweru kup minuty w ramach standardowego abonamentu LRM lub opłacić przejazd ze środków zgromadzonych na koncie w ramach standardowego cennika. Pamiętaj, że darmowe minuty można wykorzystać wyłącznie w danym dniu i nie przechodzą one na kolejny okres. Niewykorzystane przepadają. Każdego dnia, w którym Twój bilet okresowy jest ważny, otrzymujesz 30 darmowych minut dziennie.

Posiadam Lubelską Kartę Miejską

Jeśli posiadasz ważny znacznik Lubelskiej Karty Miejskiej, możesz kupić minuty w systemie LRM w ramach tańszego abonamentu dedykowanego posiadaczom LKM lub opłacić przejazd ze środków zgromadzonych na koncie w ramach dedykowanego cennika.

Jak uzyskać prawo do tańszych biletów?

Wystarczy, że w systemie LRM lub dedykowanej mu aplikacji podasz numer swojego nośnika z systemu Lubika komunikacji miejskiej (numer karty lub aplikacji mobilnej Lubika). Wówczas system automatycznie zweryfikuje czy posiadasz bilet okresowy i/lub znacznik LKM i czy masz prawo do darmowych minut i tańszego abonamentu.

Jaka jest kolejność zużywania pakietów minutowych posiadanych przez Użytkownika?

Jeśli posiadasz bilet okresowy i darmowe minuty - pakiet 30 bezpłatnych minut z biletu będzie wykorzystany w pierwszej kolejności.

Jeśli zdecydujesz o zakupie abonamentu, minuty w nim dostępne będą zużywane po przekroczeniu dziennego pakietu 30 darmowych minut z biletu okresowego. Po wyczerpaniu minut dostępnych w ramach zakupionego abonamentu opłata za przejazd będzie pobierana ze środków zgromadzonych na koncie.

 

Aplikacja mobilna

Apps image Google Play Image App Store Image
Apps image
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KLAUZULA INFORMACYJNA