Infoline:
81 440 20 20

Zapraszamy Państwa do współpracy w miastach w których istnieją już sieci rowerów publicznych oraz w tych, w których takie systemy dopiero mogą powstać!

Abonamenty – nowe narzędzie motywacyjne dla pracodawców

Nowoczesny program dla pracodawców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom atrakcyjne świadczenie pozapłacowe w postaci bezpłatnych przejazdów rowerami miejskimi. Przystąpienie do programu charakteryzuje się niskimi kosztami i wygodną formą rozliczeń.

Dowiedz się więcej i uzyskaj indywidualną ofertę dla swojej firmy:

e-mail: sprzedaz@nextbike.pl

+48 690 855 170

Stacje sponsorskie i patronackie – efektywna reklama w przestrzeni miejskiej

Pakiety sponsorskie i patronackie zapewniają ekspozycję reklamową w obrębie miejskiego projektu, w który zaangażowane są tysiące świadomych i aktywnych odbiorców. Współpraca z Nextbike Polska na tym polu gwarantuje nie tylko prezentację marki 24/7 w najbardziej atrakcyjnych częściach miasta, ale również pozycjonowanie firmy jako nowoczesnej, zaangażowanej społecznie i proekologicznej oraz uzyskanie satysfakcji pracowników i klientów poprzez zapewnienie im zdrowego i taniego środka komunikacji miejskiej.

 Poznaj naszą ofertę stacji sponsorskich i patronackich:

e-mail: inwestycje@nextbike.pl

+48 690 855 170

Reklama na rowerach – najlepsza mobilna reklama w Polsce

Reklama na rowerach miejskich to unikalny i nieinwazyjny sposób dotarcia z komunikatem reklamowym w przestrzeni miejskiej – również tam, gdzie inne formy ekspozycji marek są niedozwolone. Mobilne nośniki reklamowe Nextbike stanowią najskuteczniejszy sposób na budowanie zasięgu kampanii każdego dnia z wykorzystaniem nośnika bliskiego grupie docelowej. Realizuj swoje cele wizerunkowe i sprzedażowe z wykorzystaniem sieci wypożyczalni, obejmujących ponad 10 869 tysiąca rowerów, z których w całej Polsce korzysta ponad milion dwieście tysięcy osób.

Uzyskaj informację o naszych mobilnych nośnikach reklamowych i zorganizuj swoją kampanię:

e-mail: reklama@nextbike.pl

+48 690 855 170