Infolinia:
81 464 66 00

Zapraszamy Państwa do współpracy w miastach w których istnieją już sieci rowerów publicznych oraz w tych, w których takie systemy dopiero mogą powstać!

 

Stacje sponsorskie i patronackie – efektywna reklama w przestrzeni miejskiej

Pakiety sponsorskie i patronackie zapewniają ekspozycję reklamową w obrębie miejskiego projektu, w który zaangażowane są tysiące świadomych i aktywnych odbiorców. Współpraca z Nextbike Polska na tym polu gwarantuje nie tylko prezentację marki 24/7 w najbardziej atrakcyjnych częściach miasta, ale również pozycjonowanie firmy jako nowoczesnej, zaangażowanej społecznie i proekologicznej oraz uzyskanie satysfakcji pracowników i klientów poprzez zapewnienie im zdrowego i taniego środka komunikacji miejskiej.

 Poznaj naszą ofertę stacji sponsorskich i patronackich:

e-mail: inwestycje@nextbike.pl

+48 727 560 131

 

Wypożyczenia grupowe – modny pomysł na event, turystykę, rekreację

Nextbike Polska oferuje indywidualne wypożyczenia dla firm, instytucji, przewodników i pozostałych grup zorganizowanych. Wypożyczenia grupowe rowerów miejskich to bardzo popularny i wygodny sposób na przygotowanie nieszablonowego wydarzenia firmowego, zwiedzania miasta czy wycieczki dla przyjaciół. Operator zadba o stworzenie atrakcyjnej oferty, dostarczenie rowerów we wskazane miejsce, opiekę serwisową, a na koniec – wygodny system rozliczenia.

Zapytaj o nasze wypożyczenia grupowe i zdobądź atrakcyjny rabat:

e-mail: grupowe@nextbike.pl

 

 

Reklama na rowerach – najlepsza mobilna reklama w Polsce

Reklama na rowerach miejskich to unikalny i nieinwazyjny sposób dotarcia z komunikatem reklamowym w przestrzeni miejskiej – również tam, gdzie inne formy ekspozycji marek są niedozwolone. Mobilne nośniki reklamowe Nextbike stanowią najskuteczniejszy sposób na budowanie zasięgu kampanii każdego dnia z wykorzystaniem nośnika bliskiego grupie docelowej. Realizuj swoje cele wizerunkowe i sprzedażowe z wykorzystaniem sieci wypożyczalni, obejmujących ponad 10 869 tysiąca rowerów, z których w całej Polsce korzysta ponad milion dwieście tysięcy osób.

Uzyskaj informację o naszych mobilnych nośnikach reklamowych i zorganizuj swoją kampanię:

e-mail: reklama@nextbike.pl

tel.: 782 317 486

Pogoda w Lublinie

dziś, poniedziałek, 21 sierpnia 2017
16°
Opady deszczu Ciśnienie 1006.52 hPa, Wiatr 4.08 km/h
jutro
18°
pojutrze
19°
za 2 dni
18°